Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

POUND® Fitness

Zapraszamy na nowe zajęcia POUND do Klubu Jutrzenka w Kicinie.
Pierwsze zajęcia w sezonie 2022/23 dla dorosłych odbędą się w poniedziałek 5 września w godz. 18:00-18:45 – obowiązują zapisy.

Od 12 września 2022 zapraszamy na zajęcia dzieci w wieku 6-12 lat w poniedziałki od godz. 17:00-17:45  – obowiązują zapisy. Informacja


POUND® – trening zainspirowany grą na perkusji z wykorzystaniem specjalnie wyważonych pałeczek Ripstix®. Świetna alternatywa dla tradycyjnych zajęć fitness, nowość na polskim rynku, niezwykle popularny w USA. Niesamowity, energetyczny trening angażujący wszystkie partie mięśniowe, połączenie wzmacniania i cardio, gwarantuje setki spalonych kalorii i świetna zabawę! Trening skierowany jest absolutnie dla każdego na każdym poziomie wytrenowania, dzięki różnym modyfikacjom to uczestnik decyduje o stopniu intensywności treningu.
Zapisy: aniapoundpro@gmail.com, tel. 796-855-227
Ilość miejsc ograniczona.
Koszt: karnet miesięczny 60,00 zł, pojedyncze zajęcia 20,00 zł.
Pierwsze zajęcia 05.09.2022 r.
Na zajęcia należy zabrać matę, wodę i ręcznik.
Prowadząca:
Anna Podgórska – swoją przygodę z POUND® rozpoczęłam prawie 3 lata temu. Podczas przerwy w pracy koleżanka pokazała mi filmik na YouTube i zaczęłyśmy szukać czy w Poznaniu odbywają się zajęcia. Tydzień później trafiłam na salę i od tego czasu POUND® ma ważne miejsce w moim sercu.
Na co dzień pracuję w laboratorium chemicznym i oznaczam zanieczyszczenia w żywności. Szczęśliwa mama Przedszkolaka i od września Pierwszoklasistki.

film: https://youtu.be/gGh4-GpcV8M

Udostępnij

X