Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

PLENER ARTYSTYCZNY w sierpniu- warsztaty z renowacji mebli oraz makrama

GOK Sokół zaprasza na warsztaty z techniki makramy. Wykonamy piękną biżuterię, która podkreśli naszą urodę. Wystarczy poznać kilka ciekawych splotów i można już twórczo działać. Różnorodność wiązań daje nam nieograniczone możliwości tworzenia najrozmaitszych wzorów i łączeń. Makramowe plecionki, które zmienią się w twoją pasję. Przyjdź. Zobacz. Oceń.
👉 Na warsztaty zapraszamy 5 i 6 sierpnia do Klubu Kogucik w Potaszach. Dnia 5 sierpnia zapraszamy od 16:00 do 20:00, a 6 sierpnia od 10:00 do 17:00 (z godzinną przerwą).
👉 Koszt dwudniowych zajęć to 80,00 zł
👉 Warsztat poprowadzi Dorota Marciniak.
Zapisy na mail zapisy@gok-sokol.pl

 

W tych samych dniach GOK Sokół zaprasza na warsztaty z renowacji mebli. Odnawianie starych mebli zyskuje coraz większą popularność. Zamiast pozbywać się starego krzesła, kuferka czy stoliczka, można go przecież odświeżyć i sprawić, by nabrał zupełnie nowego charakteru. Zapraszamy na dwudniowe warsztaty, na których poznacie techniki odnawiania mebli, a także inne metody konieczne do tego, by stare zamienić na nowe. Przyjdź do nas z własnym meblem pokażemy Tobie jak z nim pracować. Ze względu na ograniczony czas warsztatów oraz obszerny zakres prac do wykonani, doradzamy wybór mniejszego mebla (szafki nocne, skrzyni, krzesła drewnianego lub drewnianego z elementami tapicerowanymi) lub art. dekoracyjnego.
Zajęcia będą się odbywać w Klubie Kogucik w Potaszach w dniach 5 i 6 sierpnia.
👉 5 sierpnia zapraszamy od 16:00 do 20:00, a 6 sierpnia od 10:00 do 17:00 (z godzinną przerwą).
👉 Koszt dwudniowych zajęć to 120,00 zł
👉 Warsztat poprowadzi Joanna Synowiec.
Zapisy na mail zapisy@gok-sokol.pl
Prosimy o wcześniejsze przesłanie fotografii wybranego mebla w celu wstępnej konsultacji.

Udostępnij

X