Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Ostatni wykład z cyklu „Opowiemy Wam historię”

Zapraszamy serdecznie na ostatni wykład z cyklu „Opowiemy Wam historię”,  w środę 17 maja pt. “O czym szumią kasztany? Historie z Bolechowa, Bolechowa Osiedla, Szlachęcina, Trzaskowa i Promnic”.

Wykład będzie prowadzony przez Olgę Krause-Matelską oraz Wojciecha Matelskiego, którzy historię naszej Gminy zgłębiają od wielu już lat i są jej wielkimi pasjonatami. Powstało już klika książek o naszej okolicy ich autorstwa. Regularnie publikują historyczne teksty w biuletynie I wiesz więcej. Są też organizatorami niezwykłych wycieczek po naszej Gminie.

Wykład rozpocznie się o godzinie 18:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Nie obowiązują zapisy.
Zapraszamy wszystkich miłośników historii, dorosłych i młodzież.

Udostępnij

X