Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Orkiestra Salonowa Moderato „Gdzie są chłopcy z tamtych lat…”

10 listopada o godzinie 19:00 wójt gminy Czerwonak oraz GOK Sokół zapraszają na koncert z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Orkiestra Salonowa Moderato z Bydgoszczy, złożona ze znanych i lubianych muzyków, koncertujących w kraju i zagranicą to wyjątkowy kameralny zespół artystyczny. Występy Orkiestry znane są z charakterystycznego, wyrafinowanego klimatu i nastroju wprowadzanego przez artystów, są niezapomnianym przeżyciem muzycznym i dostarczają jedynych i niezapomnianych doznań odbiorcom sztuki , które są przekazywane w naturalnej formie prawdziwych instrumentów i muzyki granej na żywo.

W koncercie 10 listopada wystąpi piątka doskonałych instrumentalistów. Zaproszą oni Państwa do wyjątkowej podróży muzycznej na którą złożą się utwory, które podczas ostatnich 100 lat naszej najnowszej historii odegrały wyjątkową rolę  i na stałe zapisały się w polskiej kulturze brzmiąc, bawiąc i wzruszając nas swoimi tekstami i melodiami.

Wejściówki w cenie 5,00 zł można odbierać w biurach GOK Sokół w Czerwonaku i w CKIR w Koziegłowach. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa oraz o wypełnieniu oświadczenia dostępnego na www.gok-sokol.pl w zakładce Regulaminy.

Udostępnij

X