MÓJ PRZYJACIEL PIES- spektakl online

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na spektakl dla dzieci „Mój przyjaciel pies”.

Spektakl teatru TeatRyle to pełne humoru przedstawienie dla dzieci od trzeciego roku życia. W głębi lasu troskliwy Tata Niedźwiedź przygotowuje swemu synkowi jajecznicę. Brak zgodnej z przepisem liczby jaj wywołuje całą lawinę zdarzeń. Mały Miś w drodze po brakujące jajko spotyka bezdomnego Psa. Tata stanowczo odmawia przyjęcia go pod swój dach. Jajecznica spada na ziemię. Nawet ocalałe jajko płata figla i nie staje się dla misiów kolacją. Wreszcie pojawia się podstępny Lis, wprowadzając wielkie zamieszanie. Wszystko jednak kończy się szczęśliwie! Przyjaźń zwycięża!

reżyseria: Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy, występują: Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy.

Spektakl dostępny będzie online na www.facebook.com/goksokol w dniach od 12 lutego od godziny 15.00 do 14 lutego do godziny 15.00.