MÓJ NIEPOKÓJ MA PRZY SOBIE BROŃ- spektakl online Teatru Cyk

29 stycznia o godzinie 19:00 Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na spektakl online Teatru Cyk „Mój niepokój ma przy sobie broń” na podstawie tekstu Mateusza Pakuły (link do spektaklu będzie dostępny od 19:00 do 22:00 na naszym FB).
Każdy z aktorów, stając się Guliwerem, odbywa swoją podróż po współczesności, komentując ją, parodiując, przeżywając, uczestnicząc w niej. Guliwer stara się odnaleźć Tu i Teraz, znaleźć odpowiedzi, nauczyć się dorosłości. Tekst „Mój niepokój ma przy sobie broń” idealnie wpisuje się w aktualną rzeczywistość te szeroką – światową i tę małą – którą każdy zna ze swojego podwórka. Współczesna forma wyrazu, mocne muzyczne brzmienie i wyrazista plastyka inscenizacji są mocnymi stronami przedstawienia, którego reżyserem jest Anna Rozmianiec.
Charakterystyczne beatboxowe brzmienie stworzyli Jakub Woźniak oraz Karol Loręcki, a poetyką klarnetu zaczaruje Ignacy Żak.
Wystąpią: Zuzanna Jakubowicz, Jadwiga Minksztym, Magdalena Przybylska, Zofia Wiśniewska, Adam Garczarek, Karol Loręcki, Artur Małecki, Jan Minksztym oraz Ignacy Żak.