MNISZKA, drugi termin spektaklu zespołu Skansen Teatralny

GOK Sokół wraca do świętowania swojego 30-lecia. 21 września o godzinie 19:00 zapraszamy do sali Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na spektakl pt. Mniszka. Przedstawienie jest pewnego rodzaju podróżą przez wypełnioną modlitwą i pracą codzienność klasztoru, podróżą po życiu emocjonalnym i duchowym Cysterek, o ich powołaniu, oddaniu, ale też wątpliwościach. Atmosferę spektaklu tworzą zapachy, obrazy i dźwięki. Przestrzeń wypełnia się dźwiękami litanijnie powtarzanego tekstu oraz pięknymi pieśniami wykonanymi w technice białego śpiewu. Drewniana scenografia, czerń i biel kostiumów wszystko to wpływa na surowość i nastrojowość spektaklu.
W spektaklu wystąpią: Małgorzata Abramczyk, Dorota Garczarek, Natalia Gilicka, Ewa Jachczyk, Izabella Jarczyk, Dorota Marciniak, Małgorzata Kościelniak, Ada Kozak, Katarzyna Prądzyńska, Małgorzata Wasilewska.
Scenografia i reżyseria Anna Rozmianiec.
Bilety w cenie 5 zł do nabycia w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz biurze CKiR w Koziegłowach. Informujemy iż dbając o bezpieczeństwo uczestników i widzów nasze wydarzenia organizujemy bezpiecznie, zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi.

Weźcie maseczki i oświadczenie https://gok-sokol.pl/wp-content/uploads/2020/07/oswiadczenie-wydarzenia-covid-Czerwonak.pdf