Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Międzynarodowy Dzień Teatru

GOK Sokół zaprasza 8 kwietnia na godzinę 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na premierę zespołów teatralnych Cyk i Zwierciadło.
Są to zespoły działające przy naszym Ośrodku pod opieką Anny Rozmianiec. Do najnowszej produkcji pani Anna zaprosiła do współpracy swojego męża reżysera teatralnego Tomasza Rozmiańca.
Zapraszamy na spektakl „Kartoteka rozrzucona”, który powstał na podstawie motywów „Kartoteki” i „Kartoteki rozrzuconej” Tadeusza Różewicza.
„Kartoteka rozrzucona” to rodzaj poetyckiego pamfletu na polską rzeczywistość. Bujnie rozwijają się bazary, burdele i banki, kwitnie handel granatami i ludzkimi narządami. Kolumny ogłoszeń w gazetach zapełniają ogłoszenia prostytutek oferujących full rozkoszy.
W środku tego wszystkiego znajduje się Bohater, który głównie…śpi.” – pisze o spektaklu reżyser.
Inscenizacja i reżyseria: Tomasz Rozmianiec
Choreografia: Anna Rozmianiec
Obsada: Agata Józefczak, Basia Bartkowiak, Julia Barańska, Julia Panek, Martyna Stola, Zuzanna Kotus, Zuzanna Wyrwa, Magdalena Przybylska, Jędrzej Swarcewicz, Artur Małecki, Adam Garczarek, Karol Loręcki.
Bezpłatne wejściówki na spektakl można odbierać w GOK Sokół w Czerwonaku oraz naszych biurach w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Rezerwacji można dokonać kontaktując się z nami mailowo – j.urbaniak@gok-sokol.pl.
Zapraszamy.

Udostępnij

X