NOWA DATA- Magdalena Kumorek koncert “LOVE STORY czyli STORY TO LOVE”

Z przyczyn niezależnych od organizatora jesteśmy zmuszeni zmienić datę koncertu.

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza w sobotę 23 kwietnia na godzinę 18:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert “LOVE STORY czyli STORY TO LOVE” one-woman show na głos, fortepian i kipiącą wyobraźnię artystki w wykonaniu Magdaleny Kumorek.
Mówi się, że piosenki mogą być o miłości, albo o niczym. A co jeśli wszystkie są o miłości i się ze sobą łączą? A gdyby tak prowadzić rozmowy i opowiadać historie piosenkami?
Magdalena Kumorek łącząc polskie przeboje, które większość z nas zna, od przedwojennych, po współczesne tworzy wyjątkową muzyczną historię.
Zapraszamy zatem na zabawny, romantyczny program, pełen szalonych zwrotów akcji.
Bilety w cenie 45,00 zł można kupować w biurach GOK Sokół w CKiR w Koziegłowach oraz na platformie bilety24.pl.