Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Krosny – nowy program „Mowa ciała”

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza 19 stycznia na godzinę 19.00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach  na występ najbardziej znanego i uznanego w Polsce mima komicznego, jakim jest Ireneusz Krosny.

Jego poczucie humoru i vis comica sprawiają, że zdobywa serca każdej publiczności. Jest szczególnie ceniony jako artysta, występujący dla publiczności międzynarodowej, gdyż wszyscy goście mogą bawić się razem, niezależnie od narodowości.

Ireneusz Krosny tworzy autorskie, pantomimiczne spektakle komediowe. Siła jego sztuki pochodzi z dwóch źródeł. Po pierwsze jest to kreatywność i związane z nią niezwykłe poczucie humoru. Drugim źródłem jest oryginalny własny styl.

Krosny występował na międzynarodowych festiwalach komedii i pantomimy m.in.: „International Mime Festival” w Chunchon w Korei Południowej, „Lachmesse” w Niemczech, „Kaukliar” w Bratysławie, Body/language festiwal w Sztokholmie, „Fringe” w Wielkiej Brytanii, „Festival du Rire” w Montreux w Szwajcarii, „Meet in Beijing” Arts Festiwal w Chinach, „Ingenio Comedy Festival” na Wyspach Kanaryjskich, „Stockholm Comedy Festival” w Szwecji i wielu innych.

Bilety w cenie 70,00 złotych dostępne będą od 2 stycznia 2024r. w biurach GOK Sokół w Czerwonaku i w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na www.bilety24.pl , www.biletyna.pl

Udostępnij

X