Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Koncert z okazji Święta Niepodległości

Wójt Gminy Czerwonak oraz Gminny Ośrodek Kultury Sokół zapraszają na koncert z okazji Święta Niepodległości. Odbędzie się on tradycyjnie już 10 listopada o godzinie 19:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

W tym roku czeka nas wydarzenie wyjątkowe, jakiego jeszcze w naszej gminie nie było. Wystąpi Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych pod dyrekcją majora Pawła Joksa. Jednak nie oczekujmy tylko pieśni patriotycznych. W repertuarze koncertu usłyszeć będzie można także utwory muzyki rozrywkowej. Wiele z nich zostało zaaranżowanych specjalnie na obchodzone w tym roku 75-lecie orkiestry.

 

Na koncert można odebrać bezpłatne wejściówki w biurach GOK Sokół w Czerwonaku i Koziegłowach od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00. Zapraszamy

Udostępnij

X