Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Koncert Weroniki Skrzypek „Kto ma tyle wdzięku co ja?”

GOK „Sokół” świętuje swoje 30-lecie proponując mieszkańcom gminy Czerwonak wiele możliwości wartościowego spędzenia czasu.

I tak w przeddzień święta Kobiet – 7 marca o godz. 19:00 w CKiR w Koziegłowach odbędzie się koncert Weroniki Skrzypek, od ponad 12 lat związanej z obchodzącą właśnie 15-lecie pracownią muzyczną GOK „Sokół” prowadzoną przez Remigiusza Wojciechowskiego. W ciągu tych lat rozwijała ona swoje umiejętności wokalne co doprowadziło ją do licznych sukcesów w tej dziedzinie, Weronika jest bowiem laureatką wielu festiwali i konkursów wokalnych i, co warto podkreślić, zdobywczynią głównej nagrody w X Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Dzieci i Młodzieży o „Złotą Sosnę” w Drezdenku. Oprócz śpiewania jej drugą pasją jest pedagogika, z wykształcenia i powołania jest pedagogiem specjalnym i nauczycielką języka angielskiego. Mieszka i pracuje na terenie Gminy Czerwonak, intensywnie uczestniczy także w jej życiu kulturalnym i promuje ją poza jej granicami współtworząc zespół Supermenki. Swą przygodę ze śpiewaniem i muzyką rozpoczęła jako dziewczynka – dziś jest już kobietą, która zna swoją wartość, i o tym właśnie mówi tytuł koncertu ujęty w pytanie zdawałoby się retoryczne – „Kto ma tyle wdzięku co ja?”. Piosenki, które wypełnią program są nie tylko wyrazem głębokiej refleksji nad naturą ludzką ale także nawiązaniem do stylu życia i sposobu bycia młodej Artystki. Pochodzą one najczęściej z repertuaru najwybitniejszych postaci polskiej sceny muzycznej, nie zabraknie przebojów, choć w koncercie zabrzmią także utwory mniej znane. Na scenie Weronice towarzyszyć będą znani poznańscy instrumentaliści, pojawią się także zaproszeni goście.

Serdecznie zapraszamy ! Wejściówki w cenie 5,00 zł są dostępne w CKiR w Koziegłowach i GOK „Sokół” w Czerwonaku od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Udostępnij

X