Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Koncert „CAFÉ RETROSPEKCJA” – czyli jubileuszowo online

Rok 2020 pod wieloma względami nosi znamiona roku wyjątkowego i z pewnością będzie zapamiętany na długo, a żeby w tą wyjątkowość wlać nutkę optymizmu obchodzący 30-lecie istnienia i działalności kulturalnej GOK Sokół zaprasza na koncert „Café RETROspekcja”, który w sobotę 17 października o godz. 18:00 będzie można obejrzeć online za pośrednictwem platformy YouTube na kanale Gminnego Ośrodka Kultury Sokół oraz na stronie Swarzędzkiej Telewizji Kablowej, która tą transmisję na żywo przeprowadzi. Okazja ku temu nadarza się wyborna, bowiem swoje jubileusze mają zrzeszone pod skrzydłami Sokoła obchodzący 15-lecie istnienia Klub Seniora w Owińskach, działający od 20 lat Klub Seniora w Czerwonaku oraz śpiewający od 15 lat pod kierownictwem Remigiusza Wojciechowskiego zespół wokalny Retro Café – gospodarz Biesiady Czerwonackiej, która w tym roku niestety się nie odbędzie. Aby jednak mieszkańcom naszej Gminy ale także naszym przyjaciołom z całej Wielkopolski nie zabrakło wspaniałych wrażeń artystycznych odbędzie się koncert, na który zaproszone zostały zespoły: Z Nadwarciańskich Łąk z Owińsk oraz Kwiat Jesieni z Czerwonaka. Zaś zespół wokalny Retro Café w towarzystwie znanych poznańskich muzyków zabierze słuchaczy w podróż przez lata swojej działalności przenosząc ich w świat muzyki różnorodnej, skontrastowanej stylistycznie i brzmieniowo, pełnej niespodzianek, czasem nostalgicznej, czasem żywiołowej, w wyjątkowej oprawie audiowizualnej i z udziałem wyjątkowych Gości. Zapraszamy serdecznie, ten kto znajdzie czas na obejrzenie transmisji z pewnością nie będziecie żałować.

Udostępnij

X