Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Kobieta jak woda – Teatr na Sznurku

BILETY NA SPEKTAKL ZOSTAŁY WYPRZEDANE
 
Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza 1 marca o godzinie 19.00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na spektakl Teatru na Sznurku „Kobieta jak woda”.
Kim jest kobieta?
Jakie były jej losy na przestrzeni dziejów?
Nie na wszystkie pytania da się w prosty sposób odpowiedzieć.
I dlatego, między innymi, powstał spektakl „Kobieta jak woda” Teatru na Sznurku w reżyserii Natalii Gilickiej.
By ustawić kobiecość w centrum i przyjrzeć się jej, czasami z dużego przybliżenia. Po to by niektóre odpowiedzi przemilczeć, a inne zobrazować.
To nie jest spektakl historyczny, chociaż o historię zahacza.
To nie jest spektakl tylko o kobietach, chociaż głównie ich dotyczy. To nie jest też spektakl jedynie o tym jaka kobieta jest silna, waleczna i wspaniała, bo nie zawsze taka jest.

Zapraszamy na wspólną podróż, w czasie której aktorzy snuć będą różne opowieści. Historie prawdziwe, będą przeplatane tymi, które mogłyby się zdarzyć, ale miejsca nie miały, chociaż kto wie, może się wydarzyły, tylko my o tym nie wiemy?
Niech kobiecość płynie, swobodnie, wartkim nurtem, niesiona głosami aktorek i aktorów: Pauliny Abram, Justyny Biskupskiej, Renaty Dolaty, Agnieszki Rudzik-Bogdan, Ewy Mikołajczak, Romana Sobstyla, Norberta Stockfischa, Joanny Wiśniewskiej oraz Agnieszki Wolniewicz.
Spektakl przeznaczony dla widzów 16+.
Bilety w cenie 20,00 złotych można zakupić w biurach GOK Sokół, w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na platformie bilety24.pl.

 

Udostępnij

X