Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Kiciński Chór Kameralny – koncert

Zapraszamy na koncert Kicińskiego Chóru Kameralnego, który działa od 2010 roku. W piątkowy wieczór pragniemy zaprosić miłośników muzyki na koncert, podczas którego zostanie wykonanych wiele znanych utworów. Osoby, które były w tym roku na Koncercie na Wodzie miały już okazję usłyszeć w wykonaniu chóru utwór Bohemian Rapsody z repertuaru zespołu Queen, oraz The lion sleeps. Utwór, który swe apogeum popularności zyskał dzięki wykorzystaniu go w animowanym filmie wytwórni Walta Disneya Król Lew z 1994 roku. Pragniemy poprzez repertuar wprowadzić obecnych na koncercie w dobry nastrój w ten jesienny wieczór.
Chór od marca 2022 roku chór prowadzi absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu Antonina Pedrycz, która z wielkim zapałem przystąpiła do pracy. Pierwszym efektem był koncert kolęd w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, a także udział w Koncercie na Wodzie w 2022 i 2023 roku. Zespół zdobył również srebrne pasmo na konkursie kolęd w Chełmnie.
Wystąpią przed Państwem:
Anna Jabczyńska, Krystyna Radzieszewska-Ćwiek, Honorata Smuszkiewicz, Monika Grajek-Kaczmarek, Wisława Grabarczyk-Kostka, Agnieszka Dobrowolska, Beata Staszczak, Ewa Rybicka, Anna Mioduszewska, Kinga Leśniewska, Jolanta Jagodzińska, Joanna Binkowska, Liudmiła Skrypnyk, Izabela Fiszbach, Barbara Wojtaszek, Izabela Idzikowska-Bzdręga, Elżbieta Soińska, Marian Stanisławski, Krzysztof Bramiński, Wojtek Dobrowolski, Henryk Nowicki, Łukasz Makulec, Leszek Binkowski, Jarosław Kostka, Krzysztof Kruk, Krzysztof Drzymała.
Bilety w cenie 10,00 zł można kupić w biurach GOK Sokół w Czerwonaku i Koziegłowach oraz na platformie bilety24.pl

Udostępnij

X