Kabaret K2

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na występ Kabaretu K2, 29 listopada na godzinę 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Bilety w cenie 50,00 zł można kupować w GOK Sokół w CKiR w Koziegłowach oraz na platformach bilety24.pl. oraz biletyna.pl

Czas na kabaret K2 w zupełnie nowej odsłonie. Zapraszamy na Program z Kobietą. Do Bartosza Klauzinskiego i Michała Zenknera dołączyła młoda, piękna, a przede wszystkim utalentowana Dominika Najdek. Dominika jest dla chłopaków trzecią połówką kabaretowej pomarańczy 😉 Od pierwszych wspólnych występów widać, że to jej właśnie brakowało w tej układance. Co nowego? Tematyka skeczy jest teraz jeszcze bogatsza. Niespodzianka! W końcu pojawiły się w nich relacje męsko-damskie. Znalazło się miejsce dla matki, żony i kochanki. Oprócz nich pojawią się między innymi: kowboj w obuwniczym, doktor szarlatan oraz teorie spiskowe.

Mimo nowości pewne rzeczy pozostały niezmienne. K2 to wciąż wulkan scenicznej energii. Kabaret zarówno młody duchem jak i bogaty doswiadczeniem. Odjechany, zakręcony, ale przystępny. Potrafiący pod powierzchnią zniewalająco śmiesznych skeczy przemycić poważniejsze treści. Żywy i oparty na interakcji z widzem. Niebojący rzucać się w wir improwizacji. Gwarantujący niepowtarzalność występów.

Podsumowując. Program z Kobietą to stare, dobre K2, tylko że…nowe i lepsze
Zapraszamy!

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
X