Kabaret Czesuaf “Przyjęcie”

Gminny Osrodek Kultury “Sokół” zaprasza na Kabaret Czesuaf 16 kwietnia na godz. 18.00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem! „Przyjęcie” to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie” kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie. Na naszym „Przyjęciu” goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet. Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.
Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na „Przyjęcie” u Czesuafa!

Bilety w cenie 45,00 zł do nabycia na portalu bilety24.pl , w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku i w biurach Sokoła w CKiR w Koziegłowach. Imprezę organizujemy w sposób bezpieczny, pamiętając o reżimie sanitarnym i konieczności zasłaniania ust i nosa. Zachęcamy do zakupu biletów w internecie.

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
X