Joga

Sztuka jogi, rozwinięta w Indiach tysiące lat temu, stawia sobie za cel kształtowanie ciała, umysłu i duszy. Obecnie ten starodawny system ćwiczeń stanowi jeden z najbardziej popularnych sposobów na odzyskanie sprawności fizycznej, jak również odnalezienie spokoju w dzisiejszym zagonionym świecie. Wykorzystując techniki oddychania i udoskonalając pozycje – znane pod nazwą asan – uprawiający jogę rewitalizują ciało i duszę. Asany koncentrują się na sile, elastyczności i kontroli własnego ciała.

Zajęcia Jogi adresowane są do wszystkich dorosłych osób – bez ograniczeń wiekowych i jednocześnie do wszystkich chętnych, którzy pragną połączyć elementy ćwiczeń fizycznych z techniką wyciszenia ciała i umysłu dla osiągnięcia głębokiego relaksu, czy też choćby fizycznego efektu likwidacji bólu pleców, złagodzenia przewlekłych bólów okolicy lędźwiowej kręgosłupa – spowodowanych siedzącym trybem pracy.

Już cotygodniowe zajęcia jogi i ćwiczenia rozciągające powodują że ciało nabiera sprężystości, a poprzez podniesienie ogólnej formy i dobrej kondycji wolniej się starzeje. Zmienia się nasze samopoczucie, emanujemy pozytywną energią.

Za prawidłowy przebieg zajęć odpowiada certyfikowany Instruktor Rekreacji Ruchowej Fitness-Ćwiczenia Psychofizyczne w specjalności Joga Alina Waligóra – Bartosiak. Stale pogłębiająca swą praktykę instruktorską, prowadząc oraz uczestnicząc w zajęciach renomowanych akademii Jogi, biorąc udział w specjalistycznych warsztatach i kursach powiększających jej kompetencje i kwalifikacje. To podejście jest gwarancją bezpiecznych, rozwijających i relaksujących zajęć. Afirmując zdrowy tryb życia Alina chętnie udziela również wskazówek dotyczących zdrowego, roślinnego żywienia. Wysoką notę zajęć wystawiają dotychczasowi uczestnicy – regularnie i systematycznie ćwicząc.

Każde zajęcia kończą się 15 min. relaksem przy kojących i subtelnych dźwiękach mis tybetańskich, dzwonków, majestatycznej siły gongu oraz relaksujących dźwięków innych instrumentów. Poczujesz odprężenie, relaks i wyciszenie. Podczas kąpieli w dźwiękach Twoje ciało i umysł wprowadzone zostaną w stan głębokiego relaksu, świadomego snu, w którym dochodzi do zsynchronizowania obu półkul mózgowych, a ciało pozbawione napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój (uaktywniają się procesy samoleczenia).

Jedyne, czego potrzebujemy by uczestniczyć w półtoragodzinnych zajęciach,  to mata do wykonywania ćwiczeń i oczywiście wygodne ubranie, dodatkowo można zabrać ze sobą koc.

Udział w zajęciach jest płatny

 • JEDNORAZOWE WEJŚCIE / 27,00 zł
 • 2 WEJŚCIA / 54,00 zł                      
 • KARNET NA 3 WEJŚCIA / 70,00 zł
 • KARNET NA 4 WEJŚCIA / 85,00 zł
 • KARNET NA 5 WEJŚĆ / 110,00 zł
 • KARNET NA 6 WEJŚĆ / 125,00 zł
 • KARNET NA 7 WEJŚĆ / 140,00 zł
 • KARNET NA 8 WEJŚĆ / 155,00 zł
 • KARNET NA 10 WEJŚĆ / 170,00 zł

Karnety są dokumentem imiennym, które obowiązują:

– w danym miesiącu                                         

– jeden karnet ważny jest dla wszystkich lokalizacji

Niewykorzystany karnet nie podlega zwrotowi pieniędzy

Jeśli zajęcia nie odbywają się z winy instruktora, do terminu ważności karnetu zostaje dodany okres zawierający nieodbytą ilość zajęć.

Płatność dokonuje się przed lub po zajęciach u instruktora.

                                                                           

Zajęcia skierowane są do osób pełnoletnich.
Informacje i zapisy: allinori@op.pl; tel.: 887 888 337

Zajęcia odbywają się:

 • w Klubie Kogucik w Potaszach, poniedziałek 11:30 – 13:00,
 • w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku, czwartek 17:00 – 18:30,
 • w Klubie Iskra w Promnicach w poniedziałek w godzinach 20:15 – 21:45 oraz w środę w godzinach od 19:45 do 21:15
 • w Klubie Jutrzenka w Kicinie, w poniedziałki w godzinach od 9:00 do 10:30
 
 

lipiec, 2021

pon

wto

śro

czw

pią

sob

nie

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak Wydarzeń

Newsletter

X