Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

IV Gala Taneczna – The Power of Dance

The Power of Dance – Moc Tańca

IV Gala Taneczna

Już 26 maja 2023r. o godzinie 18:00  po raz czwarty w sali widowiskowej CKiR w Koziegłowach odbędzie się Gala Taneczna. Ma ona formę przeglądu solistów i zespołów tanecznych, którego celem jest popularyzacja tańca. Jest realizowana przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sokół.

W Gali mogą wziąć udział grupy/soliści taneczni ze szkół, przedszkoli oraz mieszkańcy gminy Czerwonak. Kartę zgłoszenia i regulamin można pobrać na stronie www GOK Sokół. Dokumenty należy przesłać na adres agnieszka.fulczyk@gmail.com do dnia 30 kwietnia. 

Udział w Gali jest bezpłatny.

Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest moc jaką daje taniec, jako jedna z dróg samorealizacji i samodoskonalenia. Taniec łączy w sobie zalety aktywności fizycznej i czystej, niczym nieskrępowanej rozrywki. Jako aktywność fizyczna wzmacnia ciało i układ odpornościowy oraz pobudza organizm do produkcji endorfin, czyli tzw, hormonu szczęścia. Obok korzyści natury biologicznej taniec daje find out morehttps://www.nofish.org/show-me-more-backgroundclick here to find out moreclear phone caseshow to recycle cell phone cases korzyści również z punktu widzenia duchowego, stanowi formę sztuki. Praktykowanie go kształtuje charakter, gust i poczucie piękna. Pozwala wyrazić siebie.

Po raz kolejny koziegłowska Gala będzie doskonałym miejscem do tanecznej wymiany doświadczeń oraz stworzy szansę i warunki do rozwijania aktywności tanecznej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wielkiej tanecznej uczcie.

Więcej informacji u organizatora:

Agnieszka Fulczyk

tel. 513 079 039

mail: agnieszka.fulczyk@gmail.com

Dokumenty:

Udostępnij

X