Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

III GALA TANECZNA „Wytańczyć emocje”

Już 15 maja o godzinie 18.00  po raz trzeci w sali widowiskowej CKiR w Koziegłowach odbędzie się Gala Taneczna. Ma ona formę przeglądu solistów i zespołów tanecznych, którego celem jest popularyzacja tańca. Jest realizowana przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sokół.

W Gali mogą wziąć udział grupy/soliści taneczni ze szkół, przedszkoli oraz mieszkańcy gminy Czerwonak. Kartę zgłoszenia i regulamin można pobrać na stronie www GOK Sokół do 30 kwietnia. Udział w Gali jest bezpłatny.

Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia są emocje w tańcu, jako sposób na wyrażenie siebie. Gdy ciało zaczyna tańczyć, otwierają się możliwości poczucia i rozpoznania emocji, do których trudno dotrzeć w codziennym życiu. Poprzez ruch pobudzamy i uwalniamy uczucia, które rozpływają się po naszym ciele i wzmacniają naszą tożsamość. Oddają naszą osobowość i uwalniają duszę.

Po raz kolejny koziegłowska Gala będzie doskonałym miejscem do tanecznej wymiany doświadczeń oraz stworzy szansę i warunki do rozwijania aktywności tanecznej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wielkiej tanecznej uczcie. Wspólnie pokażmy jak piękny jest taniec, dajmy się pomieść emocjom, wytańczmy je!

Więcej informacji u organizatora:

Agnieszka Fulczyk tel. 513 079 039 mail: agnieszkafulczyk@gmail.com

Marta Kapuścińska mail: martakapuscinska3@gmail.com

 

Udostępnij

X