Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

ODWOŁANY SPEKTAKL- III Furie- Skansen Teatralny

Z przyczyn od nas niezależnych spektakl Skansenu Teatralnego „III Furie” w najbliższy piątek 26.11. zostaje odwołany. Bardzo prosimy o kontakt w sprawie zwrotu biletów (tel. 511 134 716 lub mail j.urbaniak@gok-sokol.pl)

 

26 listopada o godzinie 19:00 zapraszamy do CKiR w Koziegłowach na spektakl zespołu Skansen Teatralny III Furie, którego premiera odbyła się 4 czerwca 2019 r. Spektakl powstał na podstawie opracowania literackiego Magdy Fertacz oraz Małgorzaty Sikorskiej-Miszczuk na podstawie „Dzidzi” Sylwii Chutnik oraz na motywach „Egzekutora” Stefana Dąmbskiego.

Spektakl podejmuje dialog z megalomanią, martyrologią, kultem bohaterów, próbuje uporać się z dziedzictwem historii oraz z mechanizmami manipulacji historią i współczesnością. Spektakl mimo swej delikatnej i prostej poetyki, zbudowanej dzięki muzyce skomponowanej przez Jakuba Woźniaka oraz prostej inscenizacji, porusza momentami brutalną prawdę, podawaną często mocnym, soczystym językiem.

Występują: Ewa Jachczyk, Iza Jarczyk, Dorota Garczarek, Natalia Gilicka, Małgorzata Kościelniak, Ada Kozak, Dorota Marciniak, Małgorzata Wasilewska. Inscenizacja i reżyseria: Anna Rozmianiec, muzyka: Jakub Woźniak

Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych. Bilety w cenie 10,00 zł można kupować w biurze w GOK Sokół w CKiR w Koziegłowach.

Udostępnij

X