II Gminny konkurs plastyczny

GOK Sokół zaprasza do udziału w gminnym konkursie plastycznym. Temat konkursu: INNY WYMIAR.

Tym razem chcielibyśmy wprowadzić was w świat nierzeczywisty, nierealny, surrealistyczny, baśniowy, a co najważniejsze w świat Waszej fantazji. Zadaniem konkursu jest zilustrowanie marzeń wspomnień, doświadczeń. Możecie zainspirować się wielkimi surrealistami takimi jak Salvadore Dali, Giorgio de Chirico, René Magritte lub wejść do świata twórców filmowych takich jak Tim Burton. Nieocenionym źródłem inspiracji mogą okazać się baśnie i legendy oraz świat fantastyki i jego twórcy: Terry Pratchett, Stanisław Lem, Brendon Mull. A być może Wasza ulubiona gra pomoże stworzyć indywidualny świat?

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest autorski pomysł i wykonanie, podane przykłady stanowią jedynie luźną inspirację do powstania prac.

Ogłoszenie wyników 1 czerwca 2021.

Warunki uczestnictwa:

  • Terminowe dostarczenie pracy, której tematem jest świat fantazji, wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Zgłoszenia przyjmujemy od 19 kwietnia do 24 maja 2021 roku.
  • Projekt i wykonanie pracy musi być autorskie, nie akceptujemy prac będących kopią innego dzieła.
  • Technika dowolna (np. malarstwo, rysunek , collage, techniki mieszane).
  • Format dowolny.
  • Kategorie wiekowe : 5-7 lat , 8 -12 lat, 13-16 lat, dorośli.

Prace należy dostarczyć wraz z kartą zgłoszenia do skrzynki pocztowej zawieszonej na drzwiach GOK Sokół, ul. Gdyńska 47, 62-004 Czerwonak.

Pracę można również wysyłać pocztą.

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
X