Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Grupy zabawowe

Zapraszamy na zajęcia w grupach zabawowych.

Zajęcia służą wielowarstwowej integracji najmłodszych uczestników i ich rodziców/opiekunów (mile widziani również dziadkowie). Są to regularne spotkania w duchu rodzicielstwa bliskości, podczas których w atmosferze swobody i radości wspólnie bawimy się, uczymy, poznajemy, tworzymy. Działania mają stymulować do rozwoju naszych najmłodszych ale i stają się inspiracją do aktywności dorosłych jak mogą pogłębić relacje z dzieckiem poprzez zabawę. Łączymy wyobraźnię dziecka i wewnętrznego dziecka w dorosłym. Spotkania mogą być dobrym początkiem przygody ze żłobkiem i przedszkolem.

 

W sezonie 2019/2020 realizowany jest program „Kropka o Kreska”

To program autorski przygotowany dla rodziców z rodzicami/ opiekunami. Polega na regularnych spotkaniach twórczych. Uczestnikami spotkań są dzieci z dorosłym opiekunem. Podczas zajęć opiekun aktywnie uczestniczy w działaniach i wspólnie z dzieckiem wsłuchuje się w potrzeby swoje i dziecka.

Metody pracy: sensoplastyka, ruchowa ekspresja twórcza, ćwiczenia rytmiczno- muzyczne(swobodne muzykowanie), ćwiczenia głosowe, techniki parateatralne, zabawy badawcze, ćwiczenia relaksacyjne, metoda tańca i znaku graficznego według treningu Segni Mossi, improwizacja, tworzenie prostych zabawek DIY.

Zajęcia odbywają się w Koziegłowach w poniedziałki w godzinach od 9:00 do 11:30 i są skierowane do dzieci w wieku od 2 do 4 roku życia z opiekunem.

Koszt:

  • opłata miesięczna za zajęcia raz w tygodniu 30,00 zł za miesiąc – wyjątek wrzesień 2019 oraz styczeń 2020 : 15,00 zł
  • opłata miesięczna za zajęcia dwa razy w tygodniu 60,00 zł za miesiąc – wyjątek wrzesień 2019 oraz styczeń 2020 : 30,00 zł
  • opłata miesięczna za zajęcia trzy razy w tygodniu 80,00 zł za miesiąc – wyjątek wrzesień 2019 oraz styczeń 2020 : 40,00 zł

 

Zajęcia prowadzi Paulina Giwer- Kowalewska – aktorka, tancerka, animatorka. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Absolwentka Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Kaliszu. Od wielu lat prowadzi warsztaty dla dzieci, od kilku lat prowadzi zajęcia na rodzin z małymi dziećmi (do 5 roku życia).

 

Zapisy i informacje pod nr telefonu 61 652 60 30 lub na mail sekretariat@gok-sokol.pl

 

Udostępnij

X