Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Grupa MoCarta – BILETY WYPRZEDANE

UWAGA – BILETY NA WYSTĘP GRUPY MOCARTA ZOSTAŁY WYPRZEDANE

 

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza 17 listopada o godzinie 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach  na występ Grupa MoCarta wśród Gwiazd czyli historia muzyki wg Grupy MoCarta.

Grupa MoCarta wśród gwiazd to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki. J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu – Wolfgang Amadeusz – wyjawi tajemnice skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się, dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku. W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę… Grupa MoCarta wśród gwiazd to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.

Bilety w cenie 70,00 zł dostępne są w biurach GOK Sokół w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na www.bilety24.pl od 5.10.2023.

Udostępnij

X