Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Festiwal najmłodszych- Sztuka szuka malucha

ART FRACTION FOUNDATION ZAPRASZA NA:

„HJEM / DOM”

Theatre Madam Bach / DANIA

ONLINE: SPEKTAKL DLA RODZIN Z DZIEĆMI OD 3 DO 6 LAT + WARSZTATY

scenariusz, reżyseria, scenografia i obsada: Pernille Bach i Christian Schrøder
tłumaczenie: Przemysław Lembicz
głosu w wersji polskiej udzielił: Antoni Kurjata

DOM to spektakl, który rozbudza ciekawość i otwiera na rozumienie „domu” jako czegoś więcej niż tylko dachu nad głową. W piękny wizualnie, delikatny i fascynujący sposób artyści z Danii snują opowieść o emocjach, które wywołuje w nas myśl o domu. W tym teatralnym spotkaniu poszukamy odpowiedzi na pytanie czym i gdzie tak naprawdę jest nasz dom. Poszukiwania wiodą nas zarówno przez uczucia związane z domem jako budynkiem, jak i poprzez doświadczenie tego że DOM to przede wszystkim stan umysłu i niezatarte wrażenie z dzieciństwa. Dźwięki, zapachy, słowa, skrawki historii wszystko to niesiemy ze sobą przez całą historię naszego życia, wypełniając słowo DOM nowymi znaczeniami. 

Spektaklowi towarzyszyć będą warsztaty przygotowane w formie krótkiego filmu, który odtworzyć mogą Państwo w dowolnym momencie wybranego przez siebie dnia.

Spektakl i warsztaty prezentowane będą w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.

ZAPISY:
– wydarzenie jest bezpłatne – obowiązują zapisy poprzez formularz: https://forms.gle/9UDsxRdwBH83AfKo7
– po przesłaniu formularza otrzymają Państwo linki do spektaklu i warsztatów, które dostępne będą w wybranym dniu prezentacji – 9 lub 10 października – od 10:00 do 20:00

Spektakl prezentowany w ramach projektu “Festiwal Najmłodszych” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

LINK : https://vimeo.com/615791916

Udostępnij

X