Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Festiwal Cały Poznań UKULELE

Festiwal Cały Poznań Ukulele trwa już od czerwca. W tym roku część wydarzeń została przeniesiona do internetu co pozwoliło dotrzeć do kilkudziesięciu tysięcy odbiorców z całego świata! Jeśli chcielibyście zobaczyć co się tam wydarzyło – to wejdźcie na profil Cały Poznań Ukulele na Facebooku (https://www.facebook.com/CalyPoznanUkulele/) oraz na kanał YouTube, gdzie można zobaczyć m.in. wyjątkowy teledysk stworzony przez artystów z całego świata – https://youtu.be/AHh0LbusIYE.

Cały Poznań Ukulele to radość, uśmiech i pozytywna energia – dlatego już 11 września festiwal odwiedzi nasz Ośrodek, a dokładniej – zagości na scenie Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Gwiazdą tego spotkania będzie Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele, która zaprasza wszystkich na otwarte i bezpłatne warsztaty gry na ukulele oraz swój występ muzyczny, który podsumuje ten radosny dzień. Jeśli ktoś nie posiada swojego instrumentu to na uczestników będzie czekać na miejscu około dwudziestu instrumentów do wypożyczenia.

Warsztaty odbędą się o godzinie 17:00 i skierowane są do osób od 16 roku życia.

Na koncert zapraszamy na godzinę 19:00.

Oba wydarzenia są bezpłatne jednak obowiązują na nie zapisy i wejściówki. Na warsztaty można się zapisywać pod nr telefonu 511 134 721.

Wejściówki można otrzymać w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz w naszych biurach w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Informujemy iż dbając o bezpieczeństwo uczestników i widzów nasze wydarzenia organizujemy bezpiecznie, zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi.  Weź ze sobą maseczkę i oświadczenie: https://gok-sokol.pl/wp-content/uploads/2020/07/oswiadczenie-wydarzenia-covid-Czerwonak.pdf

Udostępnij

X