Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Ferie zimowe z GOK Sokół

GOK Sokół zaprasza dzieci w wieku 7 do 10 lat, na akcje animacyjno-warsztatowe podczas ferii zimowych. Przez dwa tygodnie każda z filii GOK Sokół zaproponuje działania podczas których nie sposób będzie się nudzić. Zapraszamy w następujących terminach:

👉 12 do 16 lutego w godz. 9:00 do 13:00 w Klubie Jutrzenka w Kicinie i Klubie Kogucik w Potaszach

👉 19 do 23 lutego w godz. 9:00 do 13:00 w Klubie Iska w Promnicach i GOK Sokół w Czerwonaku

Zajęcia w podzielone będą na bloki tematyczne. Każdego dnia dzieci będą uczestniczyć w zajęciach edukacyjno-warsztatowych oraz animacyjno-ruchowych.

W Klubie Kogucik uczestnicy stworzą swoja animację poklatkową – od pomysłu przez budowanie makiety aż po montaż i prezentację wykonanej animacji.

Klub Jutrzenka, Iskra oraz Sokół zaproponują warsztaty plastyczne oraz ceramiczne. Dowiemy się między innymi jak wyglądała praca zduna i garncarza. Swój epizod podczas warsztatów będą miały też znane wszystkim klocki lego, ale żeby nie było za łatwo będziemy budować bez instrukcji i bez pomocy tabletów. Działania animacyjno-ruchowe też znajdą swoje miejsce podczas zimowych spotkań. Dla zdrowia i przewietrzenia kreatywnych głów poruszamy się w rytm muzyki podczas zajęć fitness pound czy zumby.

W każdym dniu warsztatów, zapewnimy drobną, zdrową przekąskę dla każdego uczestnika.

👉 Koszt: 230 zł/os.

👉 Zapisy online (od 5 stycznia) na stronie www.gok-sokol.pl, zakładka FERIE 2024 > następnie klikamy w wybraną filię.

👉 Ilość miejsc ograniczona. 

Wszelkie problemy techniczne z zapisem i zapytania prosimy kierować na adres zapisy@gok-sokol.pl.

Udostępnij

X