Ferie zimowe z GOK Sokół – ODJAZDOWE KINO SOKOŁOWE

GOK Sokół zaprasza dzieci w wieku 7 do 12 lat, na akcje animacyjno-warsztatowe podczas ferii zimowych.
Odjazdowe Kino Sokołowe będzie działało w trzech filiach:
1️⃣ w Klubie Jutrzenka w Kicinie
2️⃣ w Klubie Iskra w Promnicach
3️⃣ w GOK Sokół w Czerwonaku.
Terminy:
👉 od 30 stycznia do 3 lutego w godz. 9:00 do 13:00, Klub Jutrzenka w Kicinie
👉 od 6 do 10 lutego w godz. 9:00 do 13:00 Klub Iskra w Promnicach
👉 od 6 do 10 lutego w godz. 9:00 do 13:00 GOK Sokół w Czerwonaku.
Zajęcia w ramach akcji zimowych podzielone będą na dwa bloki tematyczne.
Każdego dnia dzieci będą uczestniczyć w zajęciach edukacyjno-warsztatowych oraz zajęciach animacyjno-ruchowych.
🎥 Pierwsza część zajęć będzie skupiona wokół zagadnień związanych z filmem, kinem, animacją. Uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat twórców krótkich realizacji filmowych – będziemy projektować, realizować, prezentować, oglądać i twórczo dyskutować.
🎥 Nie zabraknie pokazów wartościowych przykładów filmów dla dzieci i młodzieży, zastanowimy się nad sposobami promocji filmu (przygotujemy plakaty), może nagramy spot reklamowy?
🎥 Przygotujemy własną krótką historię za pomocą animacji analogowej lub teatru kamishibai (teatr ilustracji).
Świat filmu/animacji ma ogromne możliwości kreacji. Dzięki zapoznaniu się z jego podstawowymi zasadami, uczestnicy będą mogli wykonać własną małą realizację filmową.
👉 Pojawią się także warsztaty ruchowe. Podczas działań animacyjnych poznamy elementy i techniki tańca współczesnego👈
🍊 Podczas każdego dnia warsztatu, zapewnimy drobną, zdrową przekąskę dla każdego uczestnika.
📌 Koszt: 230 zł/os
📌 Zapisy online (od 4 stycznia 2023) na stronie www.gok-sokol.pl, zakładka FERIE 2023 -> następnie klikamy w wybraną filię.
Ilość miejsc ograniczona.
Szczegółowe informacje pod nr tel. 511-134-721.