Ferie zimowe “KROPKI W PASKI”

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na zajęcia organizowane podczas ferii zimowych. Zajęcia będą się odbywały w godzinach od 10:00 do 13:30 w GOK Sokół oraz filiach. Warsztaty są skierowane dla dzieci i młodzieży od 7 do 13 roku życia i łączą w sobie zajęcia plastyczne oraz ruchowo-sportowe.

Koszt zajęć to 60zł za osobę. Honorujemy Czerwonacka Kartę Dużej Rodziny.

Zapisy pod adresem sekretariat@gok-sokol.pl oraz na numer 61 652 60 30.

Nie można zapisać dziecka na pojedyncze dni.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Do Klubu Jutrzenka w Kicinie zapraszamy od 17 do 21 stycznia natomiast do GOK “Sokół” od 24 do 28 stycznia. Uczestnikom zaproponujemy warsztaty malarsko – rysunkowe podczas, których poznają malarstwo abstrakcyjne, nauczą malować się nie tylko pędzlem i nie tylko farbą, ale stworzą niesamowite, zabawne “o rety autooportrety”. Nie zabraknie także nieco bardziej realistycznych ilustracji, które zostaną stworzone za pomocą kropek w paski. Porozmawiamy o malarstwie, wybierzemy się na spacer pełen inspiracji, poćwiczymy kompozycje, nauczymy się kadrować. Ale to tylko część przygotowanych atrakcji. Przez pięć dni będziemy także ćwiczyć wyobraźnię i rozwijać swoją kreatywność, a przede wszystkim będziemy się świetnie bawić. A po zajęciach artystycznych poruszamy się i wyzwolimy swoją energię w bloku ruchowo-sportowym.

Do Klubu Kogucik zapraszamy w dniach od 17 do 21 stycznia na ferie z animacją poklatkową. Jest to propozycja dla dzieci, które lubią bawić się zarówno plastyką i kolorem, jak i obrazami. Na warsztatach stworzymy własną bajkę – opowieść, którą następnie wprawimy w ruch i za pomocą darmowej aplikacji zanimujemy. Prowadząca warsztaty wprowadzi dzieci w świat animacji (niekoniecznie komputerowej) i pokaże, iż filmy można nie tylko oglądać, ale i samodzielnie tworzyć.  Wymagania sprzętowe: Telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją stop motion studio (bezpłatna wersja). Także tutaj po artystycznych wyzwaniach zrelaksujemy się w bloku ruchowo-sportowym.

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
X