Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

„Dziękujemy, że mamy jutro” koncert z okazji Powstania Wielkopolskiego

27 grudnia zaraz po racowisku czyli około godziny 19:05 GOK Sokół zaprasza na wyjątkowy koncert wykonany przez lokalnych wokalistów. Wystąpią znane mieszkańcom naszej Gminy Supermenki i zespoły wokalne: dla młodzieży i dorosłych (prowadzone przez Sylwianę Shobiye) oraz dzieci (prowadzony przez Barbarę Orłowską) z GOK Sokół. Chcemy, aby koncertowi przyświecało przesłanie Dziękujemy, że mamy jutro. Jednak skupimy się na współczesnych wykonawcach nawiązujących w swoich utworach do tych słów. Dlatego w repertuarze pojawią się takie utwory jak Jeszcze w zielone gramy, Nadzieja, Wody mi daj, ale także Nie pytaj o Polskę czy Namaluję Polskę.

Tak ważne wydarzenie, jakim było Powstanie Wielkopolskie chcemy świętować radośnie i z dobrą energią. Dlatego zapraszamy przed scenę, którą postawimy przy Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Zadbamy o to, żeby było Wam ciepło, a dodatkową atrakcją będą rekonstruktorzy, którzy chętnie zrobią sobie z Wami zdjęcie.

Wstęp wolny.

Udostępnij

X