Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Dzień Seniora- Duet Retro Ewa i Tomek

Wójt Gminy Czerwonak oraz Gminny Ośrodek Kultury Sokół zapraszają mieszkańców naszej gminy na Dzień Seniora, który odbędzie się 15 października o godzinie 18:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.
W ramach koncertu wystąpi Duet Retro Ewa i Tomek, który przeniesie Państwa w niepowtarzalną atmosferę czarownych lat 20-tych i 30-tych. Dzięki instrumentarium tak charakterystycznym dla tamtych czasów takich jak banjola mandolina czy ukulele, fortepian i kontrabas dawne szlagiery zabrzmią pełniej w rytmach tanga, foxtrota czy czy slow-foxa. Stroje z epoki jak i ogromne poczucie humoru Tomka, który zaprasza gości do wspólnej zabawy zapewnią wspaniałe wrażenia jakby wprost wyjęte z Cafe Bodo.
Wejściówki w cenie 10,00 zł dla osób w wieku senioralnym (60+) można kupować w biurach GOK Sokół w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach od 15 września. Ze względu na ograniczenia ilości miejsc na widowni jedna osoba może zakupić maksymalnie dwie wejściówki. Honorujemy Czerwonacką Kartę Seniora.
Imprezę organizujemy w sposób bezpieczny, pamiętając o reżimie sanitarnym i konieczności zasłaniania ust i nosa.

Udostępnij

X