Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Dni seniora – koncert operetkowy i Biesiada Czerwonacka

Wójt Gminy Czerwonak oraz Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” zapraszają mieszkańców naszej gminy na Dni Seniora.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy 18 października o godzinie 18:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. W ramach koncertu :Kochaj mnie” największe przeboje muzyki rozrywkowej , hity polskie i światowe, muzyka filmowa i musicalowa oraz niezapomniane melodie operetkowe podane w sposób łatwy i przyjemny w mistrzowskim wykonaniu znanych i lubianych artystów scen poznańskich !!!!! Na secnie zobaczymy Annę Lasotę, Mirosława Kina i Aleksandrę Kamińską.

Wejściówki w cenie 5,00 zł dla osób w wieku senioralnym (60+) można odbierać w siedzibie GOK „Sokół” oraz w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Ze względu na ograniczenia ilości miejsc na widowni jedna osoba może odebrać dwie wejściówki Honorujemy Czerwonacką Kartę Seniora.


19 października od godziny 15:00 zapraszamy do hali CRKF AKWEN na Biesiadę Czerwonacką, którą organizujemy wspólnie z zespołem wokalnym Retro Café.
Tradycyjnie będą się prezentować seniorskie zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne z terenu naszej Gminy oraz goście zaproszeni z wielu zakątków Wielkopolski. Znajdą się wśród nich zarówno zaprzyjaźnione zespoły z gmin ościennych, które już gościły na Biesiadzie jak i te, dla których będzie to pierwsza wizyta w Czerwonaku. Oprócz prezentacji własnych programów artystycznych zespoły będą rywalizować o statuetki Złotego, Srebrnego i Brązowego Biesiadnika.
Impreza ta  to okazja do wspólnego biesiadowania, wymiany doświadczeń i integracji mieszkańców naszej gminy,  a także  okazja wysłuchania wieńczącego Biesiadę koncertu gwiazdy Przeglądu – Zespołu Fest.

Biesiada rozpocznie się o godzinie 15.00 w hali sportowej CRKF Akwen w Czerwonaku.
Koncert Zespołu Fest zaplanowaliśmy  na godzinę 19:00
Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Organizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury Sokół.
Mecenat Gmina Czerwonak.
Współorganizator CRKF Akwen.
 

Udostępnij

X