Dni seniora – koncert operetkowy i Biesiada Czerwonacka

Wójt Gminy Czerwonak oraz Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” zapraszają mieszkańców naszej gminy na Dni Seniora.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy 18 października o godzinie 18:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. W ramach koncertu :Kochaj mnie” największe przeboje muzyki rozrywkowej , hity polskie i światowe, muzyka filmowa i musicalowa oraz niezapomniane melodie operetkowe podane w sposób łatwy i przyjemny w mistrzowskim wykonaniu znanych i lubianych artystów scen poznańskich !!!!! Na secnie zobaczymy Annę Lasotę, Mirosława Kina i Aleksandrę Kamińską.

Wejściówki w cenie 5,00 zł dla osób w wieku senioralnym (60+) można odbierać w siedzibie GOK „Sokół” oraz w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Ze względu na ograniczenia ilości miejsc na widowni jedna osoba może odebrać dwie wejściówki Honorujemy Czerwonacką Kartę Seniora.


19 października od godziny 15:00 zapraszamy do hali CRKF AKWEN na Biesiadę Czerwonacką, którą organizujemy wspólnie z zespołem wokalnym Retro Café.
Tradycyjnie będą się prezentować seniorskie zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne z terenu naszej Gminy oraz goście zaproszeni z wielu zakątków Wielkopolski. Znajdą się wśród nich zarówno zaprzyjaźnione zespoły z gmin ościennych, które już gościły na Biesiadzie jak i te, dla których będzie to pierwsza wizyta w Czerwonaku. Oprócz prezentacji własnych programów artystycznych zespoły będą rywalizować o statuetki Złotego, Srebrnego i Brązowego Biesiadnika.
Impreza ta  to okazja do wspólnego biesiadowania, wymiany doświadczeń i integracji mieszkańców naszej gminy,  a także  okazja wysłuchania wieńczącego Biesiadę koncertu gwiazdy Przeglądu – Zespołu Fest.

Biesiada rozpocznie się o godzinie 15.00 w hali sportowej CRKF Akwen w Czerwonaku.
Koncert Zespołu Fest zaplanowaliśmy  na godzinę 19:00
Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Organizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury Sokół.
Mecenat Gmina Czerwonak.
Współorganizator CRKF Akwen.
 

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
X