Dni Gminy Czerwonak- Strefa Pasji

W sobotę 4 czerwca na terenie stanicy Przystań AKWEN Marina Czerwonaku działamy już od godziny 15.00. W programie Parada Motocyklowa Jaromira Korty, Strefa Pasji współtworzona przez większość instytucji i organizacji z terenu gminy oraz koncerty. Zapraszamy na konkursy, gry, zabawy, prezentacje i wiele dobrej zabawy dla dzieci i dorosłych.
👉 Pracownia Edukacyjna Wiatrak – eksperymenty dla dzieci
👉 Stowarzyszenie Lepsza Gmina Czerwonak – warsztaty i konkursy dla dzieci, malowanie na materiale, gry logiczne. Dodatkowo badanie piersi, pomiary cukru i ciśnienia.
👉 Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku – gigantyczna gra literacka, boocrossing, gry planszowe, konkurs literacki z nagrodami.
👉 Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Klinach “Kliniecki Duet” – warsztaty z witrażu roślinnego,
👉 Parada Motocyklowa- Jaromir Korta- konkursy dla motocyklistów
👉 Akademia Piłkarska Błękitni Owińska– mini rozgrywki dla dzieci
👉 Fundacja Rysy- warsztaty pierwszej pomocy, mini gra o Unii Europejskiej,
👉 Fundacja Koralik Terapia Dziecka – porady dla rodziców, gry i zabawy sensoryczne
👉 Gmina Czerwonak- inf. o Czerwonackim Budżecie Obywatelskim, gry, zagadki, rebusy, quiz wiedzy nt. szkodliwości palenia tytoniu, konsultacje nt. kleszczy
👉 Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej Akwen – strefa chillout gry i zabawy dla dzieci
👉 Śmigające Szydełka w ramach Światowego Dnia Dziergania w Miejscach Publicznych zapraszają na warsztaty tworzenia włóczkowych broszek.
👉 Gminny Ośrodek Kultury “Sokół”– warsztaty pt. „Wiatr w żagle” czyli tworzenie kolorowych żagli wykorzystując kolaż materiałów
👉 Bolechowo – Wielkopolska Stolica Elektromobilności – Twój transport Osobisty zaprezentuje pojazdy elektryczne , motocykle, motorowery i rowery.
👉 Związek Dużych Rodzin 3 Plus, gry i konkursy dla dzieci
👉 Lokalna Grupa Działania “Trakt Piastów”– warsztaty ogrodnicze w duchu Zero Waste dzieci, młodzież i dorosłych.
👉 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie