Dni Gminy Czerwonak 2023- TEATRALNIE 15.06.

Dni Gminy Czerwonak – Dni Pełne Kultury !

Gok Sokół zaprasza wszystkich mieszkańców na tegoroczne Dni Gminy na których czeka mnóstwo przygód. W tym roku Dni Gminy to trzy dni ciekawych wydarzeń, w ramach których każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie Teatralnie, Tanecznie, Imprezowo !

Zaczynamy TEATRALNIE w czwartek 15 czerwca o godzinie 21:00, przed Pałacem w Owińskach prezentacją spektaklu „Fin Amor” w wykonaniu Teatru Ewolucji Cienia. Jest – to spektakl kostiumowy, który w warstwie fabularnej opowiada historię miłości Jego i Jej – bliżej nieokreślonych postaci. Mamy więc Ją – damę i Jego – rycerza, który musi przejść określoną drogę aby zasłużyć na względy swej wybranki serca.

Jesteś osobą z niepełnosprawnością i chcesz mieć ułatwiony dostęp do sceny – skontaktuj się z nami, Joanna Urbaniak i tel. kom. 511-134-716.