Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Dni Gminy Czerwonak 2022

Wracamy po dwóch latach przerwy i zapraszamy na Dni Gminy Czerwonak, które będą się odbywać w dniach od 4 do 11 czerwca.
Poniżej przedstawiamy krótki opis tego, co na ten czas przygotował Gminny Ośrodek Kultury Sokół. Jednak wydarzeń będzie więcej, wszystkie można znaleźć w harmonogramie, a szczegóły na stronach organizatorów poszczególnych wydarzeń.
Zaczynamy IMPREZOWO w plenerze.
➡️ W sobotę 4 czerwca na terenie stanicy Akwen Marina w Czerwonaku działamy już od godziny 15.00. W programie Piknik Motocyklowy Jaromira Korty, Strefa Pasji współtworzona przez większość instytucji i organizacji z terenu gminy oraz koncerty. Zapraszamy na konkursy, gry, zabawy, prezentacje i wiele dobrej zabawy dla dzieci i dorosłych.
Gwiazdą wieczoru będzie Cleo o godzinie 21:00, a jako support o godzinie 19:00 wystąpi zespół Video.
➡️ ODWOŁANE- Premiera spektaklu „Siedem nocy z życia kobiety”, który nawiązuje do komediowego spektaklu, którym zespół zaczął swoja działalność. Spektakl powstał na podstawie tekstu Doroty Garczarek, a reżyseruje go Anna Rozmianiec. Bilety tracą ważność.
➡️ We wtorek 7 czerwca będzie KREATYWNIE. Zapraszamy na wystawę prac plastycznych, które przez cały sezon powstawały w pracowniach kreatywnych naszego Ośrodka. Wystawa odbędzie się w holu CKiR w Koziegłowach o godzinie 17:00.
➡️ Środa 8 czerwca upłynie PRZEGLĄDOWO. Dzieci i młodzież z naszej gminy zaprezentują się w ramach I Gminnego Przeglądu Teatrów Młodego Pokolenia. Zapraszamy od godziny 9:00 do CKiR w Koziegłowach na pokazy grup teatralnych ze szkół oraz naszego Ośrodka.
➡️ Czwartek 9 czerwca zapowiada się ROCKOWO w CKiR w Koziegłowach wystąpi zespół Sodowa, w którego repertuarze znajda się utwory polskiej muzyki rockowej lat 80/90. Zapraszamy na godzinę 19:00.
➡️ Piątek 10 czerwca przedstawia się TANECZNIE. W sali widowiskowej w Koziegłowach zaprezentują się tancerze z Centrum Tańca Pendulum z Poznania. Bedzie można zobaczyć trzy etiudy, do których choreografie przygotowali Artur Bieńkowski, Monika Błaszczak, Wojciech Furman, Adrian Radwański. Zaczynamy o godzinie 19:00.
➡️ Sobota 11 czerwca to już FESTIWALOWO. W tym dniu odbędzie się Finał Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2022. Jurorem oraz gościem specjalnym będzie Andrzej Krzywy. Zapraszamy od godziny 10:00.
 
Wszystkie wydarzenia w ramach Dni Gminy są bezpłatne. Jednak obowiązują wejściówki na wydarzenia w dniach 6, 9, 10 czerwca, które można odebrać w biurze GOK Sokół w Czerwonaku oraz w CKiR w Koziegłowach.

Udostępnij

X