Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

CZARNO CZARNI na Andrzejki – RETRO PARTY

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza 26 listopada o godzinie 19:00 na koncert Czarno Czarni Retro Party. Koncert  odbędzie się w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Zespół Czarno-Czarni pragnie porwać Państwa w muzyczną podróż śladami klasycznych polskich przebojów lat 30, 40 i 50 XX wieku. Specjalne przygotowane nowe aranżacje piosenek, które bawią nas od lat najpierw pojawiły się na płycie Sułtani swingu. Następnie powstał ponad godzinny program koncertowy, który zachwycił publiczność na wielu koncertach.

Niepowtarzalna atmosfera, która powstaje podczas każdego z koncertów jest wynikiem doskonale dobranego repertuaru, charakterystycznego głosu Jarka Janiszewskiego „Doktora” oraz idealnie skrojonych garniturów i meloników nawiązujących do stylistyki minionych lat.

W programie koncertu m.in.: Kasztany, Augustowskie noce, Zakochani są wśród nas, Odrobina szczęścia w miłości.. Dopełnieniem koncertu są oczywiście najpopularniejsze przeboje zespołu Czarno-Czarni czyli Nogi, Trąbo-twist, Śpiąca Jola, Jedzą Rybę jak również utwory pochodzące z najnowszej płyty zespołu.

W tym roku zespół świętuje 25 lecie wydania debiutanckiego albumu.

Bilety w cenie 50,00 zł dostępne są w biurach GOK Sokół w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz od 5.10.2023. na www.bilety24.pl 

Udostępnij

X