Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

„Co się dzieje po drugiej stronie kuli ziemskiej” spektakl dla dzieci

Gminny Ośrodek Kultury Sokół oraz Fundacja Barak Kultury zapraszają na spektakl pt. Co się dzieje po drugiej stronie kuli ziemskiej.

Opowieści oparte na baśniach hinduskich to propozycja skierowana do najmłodszego grona odbiorców. Baśnie pochodzące z wielu regionów Indii, przedstawione w różnych językach pokazują mało znany, ale fascynujący świat hinduskich książąt i księżniczek, braminów i egzotycznych zwierząt: tygrysów, słoni, papug, węży i szakali. Zabawne i pouczające opowieści, działające na zmysły wzroku i słuchu, są cennym źródłem poznania indyjskiej kultury. Ten tajemniczy świat pokaże najmłodszym Mandar Purandare, urodzony w Indiach aktor i muzyk. Za sprawą nastrojowych dźwięków tabli, klarnetu i harmonii połączonych z egzotycznymi obrazami przeniesiemy się w sam środek magicznych Indii.

Mandar Purandare – urodził się w Pune, w Indiach. Od dzieciństwa ma kontakt ze sceną i aktorstwem. Występował w języku marathi, hindi, niemieckim. Po przyjeździe do Poznania współpracuje m.in. z Teatrem Nowym, gdzie ostatnio grał rolę Fortynbrasa w „Hamlecie”. Ma również własne projekty performatywne. Działa także na scenie muzycznej. Jest wykładowcą języka hindi na UAM w Poznaniu. Muzyk, aktor, tłumacz, wielbiciel kwiatów, przyrody i ludzi.

  • Termin: 23 czerwca o godzinie 17:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.
  • Czas trwania: ok. 1 godzina.
  • Grupa docelowa : dzieci w wieku od 5 roku życia
Spektakl prezentowany przez Fundację Barak Kultury w ramach zadania publicznego „Spotkania z Teatrem”, współfinansowanego ze środków Powiatu Poznańskiego.

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki, które można otrzymać w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz w naszych biurach w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Udostępnij

X