Chcemy grać (na ukulele) w Czerwonaku

Gminny Ośrodek Kultury Sokół i Festiwal Cały Poznań Ukulele 2022 zapraszają na nieodpłatne, dwudniowe warsztaty gry na Ukulele zakończone występem Pierwszej Poznańskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele!
Miejsce:
Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach
ul. Piłsudskiego 35, 62-028 Koziegłowy
Harmonogram:
👉 WARSZTATY:
✔️ 12 maja, czwartek godz. 17:00-18:00
✔️ 13 maja, piątek godz. 17:00-18:00
prowadzący: członkowie zespołu Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele
👉 WYSTĘP – Koncert Pierwszej Poznańskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele
✔️ 13 maja, piątek godz. 19:00
Minimalny wiek uczestnika warsztatów to 8 lat, maksymalny nie istnieje. Wszyscy uczestnicy otrzymają darmowe materiały edukacyjne! Weź swoje ukulele i chodź pograć z nami, tej! (jak nie masz jeszcze swojego instrumentu – zgłoś nam, pożyczymy Tobie).
Na występ finałowy zapraszamy nie tylko uczestników warsztatów, ale wszystkich mieszkańców całej Gminy i Powiatu Poznańskiego! Bądźcie z nami!
* Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona, zapisy sekretariat@gok-sokol.pl lub pod numerem tel. 511 134 721.
* Bezpłatne wejściówki na występ Pierwszej Poznańskiej Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele do odbioru w biurach GOK Sokół w Czerwonaku oraz w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.
Projekt jest współfinansowany ze środków Powiatu Poznańskiego.