“Błyskławica” – spektakl dla dzieci Teatru Gili Gili

UWAGA- BILETY NA SPEKTAKL ZOSTAŁY WYPRZEDANE

GOK Sokół zaprasza 8 grudnia na godzinę 17.00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na spektakl “Błyskławica” Teatru Gili Gili.

Głęboko w oceanie mieszka ze swoim tatą mała rybka Fernando. Jego pasją są wyścigi, dlatego codziennie ćwiczy oddech i smaruje łuski, żeby być najszybszym na świecie. Niestety jest zupełnie sam, ponieważ tata ciężko pracuje i nie ma dla niego czasu, a mama zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Na szczęście na podwórko Fernanda, przypływa czerwona żaba Marcel, który potrafi rozśmieszyć nawet największego ponuraka. Razem będą musieli stawić czoła tęsknocie i niebezpiecznej przygodzie jaką jest coraz bardziej zaśmiecone dno oceanu. Jak silna jest przyjaźń między żabą, a rybą? Czy uda im się odszukać mamę Fernanda i co może oznaczać tytułowa Błyskławica?

Czas trwania: 50 minut. Spektakl dla dzieci od 5 roku życia.

Aktorzy: Zuzanna Łuczak Wiśniewska, Ewa Rurarz, Igor Fijałkowski. Scenariusz reżyseria, scenografia i lalki: Igor Fijałkowski, Muzyka: Stanisław Pawlak

Bilety w cenie 15 zł dziecko i 15 zł opiekun można kupić w siedzibie GOK Sokół, w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na platformie bilety24.pl.