BIG CYC akustycznie

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert zespołu Big Cyc. Koncert odbędzie się 24 lutego o godzinie 19:00.

Bez zgiełku wzmacniaczy ze skokami nastroju, bez wściekłego jazgotu gitar, za to z niepowtarzalnym klimatem zaprezentujemy nowe oblicze Big Cyca. W 35 rocznicę powstania zespołu formacja rusza w akustyczną trasę.

Big Cyc Akustycznie to dobrze znane przeboje zagrane miękko, ciepło i radośnie. Akustyczne aranżacje nadają muzyce zespołu inną jakość. Zgrabne, znane, pomysłowe melodie w anturażu “unplugged” przenoszą muzę Big Cyca w całkiem nowy klimatyczny wymiar.

Na koncercie oprócz starych hitów takich jak “Makumba” czy “Rudy się żeni” pojawią się przebojowe piosenki rzadziej wykonywane przez zespół tj. “Teczka” czy “Nasz PRL”. Wszystko okraszone zaskakującymi, wypełnionym po brzegi dobrym humorem, zapowiedziami przygotowanymi specjalnie na ten koncert przez Krzysztofa Skibę.

Takie oblicze Big Cyca znanego z ostrego rockowego grania może być absolutnym zaskoczeniem, jednak dla wszystkich fanów dobrej muzyki rockowej to pozycja obowiązkowa. W programie koncertu usłyszycie na pewno: Makumbę, Dres, Świat wg Kiepskich, Rudy się żeni, Facet to świnia, Guma. By się dowiedzieć co jeszcze rockandrollowa ekipa Big Cyc w wersji akustycznej warto wybrać się na koncert.

Sprzedaż rusza 10 stycznia 2023.

Bilety w cenie 50,00 zł (przedsprzedaż z ograniczoną pulą biletów) oraz 60,00 (po wykorzystaniu puli przedsprzedażowej) dostępne są w biurach GOK Sokół w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na www.bilety24.pl.

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
X