“Apetyt na czereśnie” – komedia muzyczna

Gminny Ośrodek Kultury Sokół i Teatr Muzyczny w Poznaniu zapraszają na spektakl pt. „Apetyt na czereśnie” 9 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Ona i On. Oboje po przejściach, przepełnieni słodko-gorzkimi wspomnieniami niedawno zakończonych związków. Spotykają się w dworcowej poczekalni i nieoczekiwanie wdają w rozmowę. Analizują złożoność relacji damsko-męskich, powracają do ważnych momentów ze swojej przeszłości, które zadecydowały o ich życiu. Podczas wspólnej podróży przywołują z pamięci postaci Księżniczki i Rycerza na studenckim balu, Mężczyzny i Moniki w barze, Kobiety i Wojciecha jadących oplem. W pełnej humoru, swobodnej rozmowie po raz pierwszy od dawna są w pełni sobą.

„Apetyt na czereśnie” to komedia muzyczna oparta na tekście i piosenkach Agnieszki Osieckiej, z muzyką Macieja Małeckiego. To błyskotliwa opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o tym co buduje, a co niszczy, a także o zwykłych, codziennych sprawach. W główne role wcielają się Katarzyna Tapek (Kobieta) i Radosław Elis (Mężczyzna), a reżyserem spektaklu na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu jest Grzegorz Chrapkiewicz.
Kierownictwo muzyczne objął Jakub Kraszewski, choreografię przygotuje Paulina Andrzejewska-Damięcka, a scenografię i kostiumy wykona Anna Chadaj.
Partnerem premiery jest Metropolia Poznań.

Bilety w cenie 50 zł w sprzedaży od 1 marca w biurach GOK Sokół w Czerwonaku, CKiR w Koziegłowach oraz na portalu bilety 24.pl