Andrzej Grabowski- Żywot człowieka zabawnego

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na program kabaretowy „Andrzej Grabowski – Żywot człowieka zabawnego”, który odbędzie się 26 marca o godzinie 19:00.
W programie kabaretowym Andrzej Grabowski w dowcipny sposób komentuje bieżące wydarzenia. Prezentuje teksty znane i lubiane, ale także nowe.
Wciela się przy tym w różne postaci, z czego najpopularniejszy jest góral specyficznie postrzegający rzeczywistość.
Swoje monologi Andrzej Grabowski często prezentuje w telewizji.
Brał udział w wielu programach, jak na przykład „Z Grabowskim po raju”.
Bilety w przedsprzedaży do 10 marca są dostępne w cenie 50,00 zł (ilość ograniczona). Po 10 marca lub po wyczerpaniu puli biletów przedsprzedażowych bilety będą dostępne w cenie regularnej 60,00 zł. Bilety dostępne są w biurach GOK Sokół w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na www.bilety24.pl.