30 plus JEDEN – premiera książki o GOK SOKÓŁ

25 listopada o godzinie 17:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach odbędzie się spotkanie związane z wydaniem książki o 30 latach działalności Gminnego Ośrodka Kultury Sokół w Czerwonaku. Pierwszy termin tego spotkania przypadał dokładnie rok wcześniej, kiedy to planowaliśmy cały cykl spotkań celebrujących 30-lecie GOKU, których niestety większość musieliśmy z wiadomych przyczyn odwołać. Jednak książka została wydana, a my dokładnie rok później do wydarzenia wracamy.

Zapraszamy na spotkanie  z autorką książki Olgą Krause-Matelską oraz dyrektorami – obecnie sprawującą tę funkcję (od 2007 roku) Joanną Szalbierz-Kędzierską, oraz Jackiem Benn, który dyrektorował w latach 1997 do 2007. Pierwsza pani dyrektor, Hanna Ciulkin, nie mieszka w tej chwili w kraju, dlatego nie może obiecać, że przyjedzie. Jednak pozostajemy z Nią w kontakcie i liczymy, że przyjazd okaże się możliwy. Liczymy, że będzie można usłyszeć sporo ciekawostek i anegdot związanych z Sokołem, jego pracownikach czy wydarzeniach, które przez te lata organizował.

Spotkanie urozmaicone zostanie spektaklem teatru Zwierciadło Zapis. Oczywiście będzie też można kupić książkę, bogatą we wspomnienia byłych i obecnych pracowników oraz zdjęcia.

Bezpłatne wejściówki można odbierać w biurach GOK Sokół w CKiR w Koziegłowach oraz rezerwować mailowo na sekretariat@gok-sokol.pl.

Zapraszamy.