Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Dni Gminy Czerwonak – 10 czerwca- Taneczny Piątek

Na trzyczęściowy wieczór składający się ze spektakli w gatunku teatru tańca, którego tematyka dotykać będzie obszarów zmagań cywilizacji XXI wieku zapraszamy w piątek, 10 czerwca na godzinę 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.
Bezpłatne wejściówki można odbierać GOK Sokół w Czerwonaku oraz w biurach GOK Sokół w CKiR w Koziegłowach.
 
„Bezkres ludzkiej niewinności”
Rozdział 1.
Cenne, bezcenne, wartościowe, bezwartościowe. Jak nasze decyzje wpływają na cenione przez nas wartości i jak kierują nami w kolejnych działaniach?
Występują i współtworzą:
Julia Bentkowska, Daniela Kolańska, Ewelina Moszczuk, Jagna Nawrocka, Katarzyna Sancho, Katarzyna Skowronek, Marta Stachowiak, Martyna Stawna, Joanna Szalbierz-Kędzierska, Olga Szuman, Piotr Tokarski.
 
Rozdział 2.
Stereotypizacja jest wszechobecnym punktem odniesienia i zaczynaliśmy do generalizacji jednostki, co często prowadzi do „oceny książki po okładce”. Jak jej uniknąć i wyjść poza ramy i schematy narzucane nam odgórnie, tak by nie przestać istnieć w przynależnym nam grupach społecznych, etnicznych i kulturowych?
Występują i współtworzą:
Michalina Cendrowska, Aleksandra Jóźwiak, Maja Lubawa, Olga Piechocka, Dagmara Plenzler, Kamil Podgórski, Wiktoria Sobota, Julia Stróżczyńska, Alicja Weisskopf, Misia Żurek.
 
Rozdział 3.
Bieg za pieniędzmi, brak odpoczynku i stres stają się nam coraz bliższe. Zaprzyjaźniamy się z nimi, oswajamy, ostatecznie żyjemy z nimi za pan brat. Do czego wspólnie prowadzimy i jakie ponosimy z tego tytułu konsekwencje?
Występują i współtworzą:
Daria Bełch, Małgorzata Ciążela, Kinga Gabrusewicz, Filip Hylewicz, Julia Lewandowska, Anna Prętka, Julia Walkowiak, Jagoda Wasilewska.
Choreografia:
Artur Bieńkowski, Monika Błaszczak, Wojciech Furman, Adrian Radwański.
Koncepcja: Adrian Radwański
 
Dokąd zaprowadzi nas „Bezkres ludzkiej niewinności”? Jak bardzo możemy się w niej zagubić i zatracić? Jak łatwo możemy utracić przez nią siebie i nie tylko…?

Udostępnij

X