Praca szuka człowieka – opiekun Klubów Seniora

Gminny Ośrodek Kultury ”Sokół” w Czerwonaku ogłasza nabór na stanowisko instruktora / opiekuna Klubów Seniora w Czerwonaku, Owińskach i Kicinie. Praca w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

• koordynacja planów i działań klubów seniora,
  • organizowanie warsztatów, spotkań i wykładów, spotkań świątecznych, uroczystości okazjonalnych oraz imprez kulturalnych i turystycznych dla członków klubów seniora,
  • merytoryczne opracowywanie oraz organizowanie działań skierowanych do seniorów organizowanych lub współorganizowanych przez GOK Sokół (warsztaty, występy, festiwale), inicjowanie tych projektów, nawiązywanie kontaktów z innymi instytucjami o podobnym charakterze, festiwalami, potencjalnymi partnerami projektów,
  • wyjazdy na konkursy, przeglądy, festiwale, wycieczki w charakterze opiekuna uczestników zajęć.

Wymagania warunkujące dopuszczenie do udziału w naborze:

• wykształcenie wyższe (dopuszcza się wykształcenie średnie przy posiadaniu dużego doświadczenia w pracy z seniorami lub pracy z grupą),
  • mile widziane doświadczenie w pracy z grupą,
  • prawo jazdy,
  • niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe,
  • nieposzlakowana opinia.

Ponadto oczekujemy:

• bardzo dobrej organizacji pracy,
  • rzetelności, punktualności, komunikatywności,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • entuzjazmu i zaangażowania

Wymagane dokumenty:

• CV,
  • list motywacyjny,
  • propozycję programu działań dla Klubów na jeden sezon,
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie,
  • oświadczenie o niekaralności.

Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach bezpośrednio w Gminnym Ośrodku Kultury „Sokół”, ul. Gdyńska 47, 62-004 Czerwonak lub przesyłać za pośrednictwem poczty (decyduje data stempla pocztowego) z dopiskiem na kopercie „rekrutacja”, w terminie do dnia 26 lipca 2019 r.
Oferty, które wpłyną do GOK „Sokół” po upływie terminu nie będą rozpatrywane. Na rozmowy kwalifikacyjne zostaną zaproszone tylko wybrane osoby.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminny Ośrodek Kultury Sokół w Czerwonaku  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
[Dyrektor GOK „Sokół”]

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

• koordynacja planów i działań klubów seniora,

Wymagania warunkujące dopuszczenie do udziału w naborze:

• mile widziane doświadczenie w pracy z grupą,
  • prawo jazdy,
  • nieposzlakowana opinia.

Ponadto oczekujemy:

• bardzo dobrej organizacji pracy,
  • rzetelności, punktualności, komunikatywności,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • entuzjazmu i zaangażowania

Wymagane dokumenty:

• CV,
  • list motywacyjny,
  • propozycję programu działań dla Klubów na jeden sezon,
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie,
  • oświadczenie o niekaralności.

[Dyrektor GOK „Sokół”]