Festiwal Teatralny Na Wolnym Powietrzu

Festiwal teatralny Na Wolnym Powietrzu powraca z drugą edycją w dniach 17-19 sierpnia 2019. W jego programie znajdzie się między innymi wznowiony po kilku latach niezwykły, pokazywany na całym świecie i wielokrotnie nagradzany spektakl Teatru Biuro Podróży pt. “Makbet” oraz po raz pierwszy w Poznaniu, jeden z najbardziej zasłużonych dla rozwoju teatru plenerowego krakowski Teatr KTO ze swoim spektaklem „Peregrinus”, który zdobył już uznanie zarówno publiczności polskiej, jak i koreańskiej czy nowojorskiej. Festiwal odbywać się będzie w znanych Poznaniakom przestrzeniach dawnej Rzeźni oraz Starego Browaru, ale tym razem wyjdzie również do osób spoza głównego ośrodka – w Koziegłowach, przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sokół zobaczyć będzie można legendarny spektakl „Carmen Funebre” organizatorów Festiwalu – Teatru Biuro Podróży.

Bardzo serdecznie zapraszamy 19 sierpnia o godzinie 20:30 na boisko przy szkole podstawowej w Koziegłowach.

Poznań
17 sierpnia
Teatr KTO (Kraków) – Peregrinus – Stary Browar (wejście od ul. Ratajczaka), g. 19.00

Teatr A Part (Katowice) – Lear, k…! – Stara Rzeźnia,  g. 21.00