Centrum Kultury i Rekreacji, Koziegłowy - nowy plan zajęć na sezon 2018/2019, we wrześniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Sala Warsztatowa
9:00 - 11:30
Grupa zabawowa dzieci starsze

17:30 - 18:30
Warsztaty cyrkowe

15:00 - 15:30
Rytmika dla najmłodszych gr. 2-3 latków

15:40 - 16:25
Rytmika dla najmłodszych gr. 4-5 latków

19:00 - 22:00
Teatr Tańca Fleks Step

16:00 - 16:45
baby balet dla dzieci 4 do 5 lat (Anna Beker Jazz Dance Studio)

16:50 - 17:45
balet dla dzieci 6 do 8 lat (Anna Beker Jazz Dance Studio)

17:50 - 18:45
jazz dla dzieci 7 do 10 lat) (Anna Beker Jazz Dance Studio)

18:50 - 19:45
jazz dla dzieci grupa I kontynuacja (Anna Beker Jazz Dance Studio)

19:50 - 20:50
jazz dla dzieci grupa II kontynuacja (Anna Beker Jazz Dance Studio)

20:50 - 21:50
modern jazz dla młodzieży 14+ i dorosłych (Anna Beker Jazz Dance Studio)

16:00 - 16:45
Laboratorium Młodego Badacza, dzieci 5-7 lat

17:00 - 18:00
Laboratorium Młodego Badacza, dzieci 8-12 lat

9:00 - 11:30
Grupa zabawowa dzieci młodsze

17:00 - 17:45
pracownia instrumentalna (keyboard), grupa I

17:45 - 18:30
pracownia instrumentalna (keyboard), grupa druga II

18:30 - 19:30
pracownia instrumentalna (keyboard), grupa III

10:30 - 11:30
jazz dla dzieci 7 do 13 lat

11:40 - 12:40
jazz dla młodzieży 14+

Pracownia Plastyczna
16:00 - 17:15
pracownia projektowania plastycznego dla młodzieży 11 do 15 lat

17:45 - 20:00
pracownia projektowania plastycznego dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych

14:45 - 15:45
pracownia dla dzieci w wieki dzieci w wieku 5 do 6 lat

16:00 - 17:15
pracownia dla dzieci 7 do 10 lat, grupa I

17:45 - 19:00
pracownia dla dzieci 7 do 10 lat, grupa II

Przestrzeń edukacyjna
15:30 - 16:30
robotyka grupa I (zaawansowana) (Go4Robot)

16:45 - 17:45
robotyka grupa II (początkująca) (Go4Robot)

17:45 - 18:45
robotyka grupa III (początkująca) (Go4Robot)

18:00 - 22:00
Wieczór gier (każdy 3. wtorek miesiąca)

18:00 - 19:00
Odkryj w Sobie Twórcę, zajęcia edukacyjne dla dzieci klas IV - VI (Ośrodek Psychoterapii I Pomocy Psychologicznej In Spe)

19:00 - 22:00
warsztaty tkackie dla dorosłych

16:00 - 17:00
Warsztaty edukacyjno kulinarne, dzieci 4 - 7 lat

17:15 - 18:15
Warsztaty edukacyjno kulinarne, dzieci 8 - 12 lat

Sala Widowiskowa
17:00 - 19:00
Warsztaty teatralne dla dzieci (8-12 lat)

17:00 - 19:00
Zespól Teatralny Zwierciadło (gimnazjum)

19:00 - 22:00
zespól teatralny Cyk