“Kolędowa noc” spektakl online dla dzieci

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza w niedzielę 6 grudnia na godzinę 12:00 na przepiękny spektakl online dla dzieci “Kolędowa noc” Teatru TeatRyle.
„Kolędowa noc” to przedstawienie szopkowe, które w humorystycznej konwencji opowiada historię Bożego Narodzenia. Sam Pan Bóg, w trosce, by nie zapomniano czym są Święta, zsyła na ziemię dwa, nieco szalone Anioły. Ich zadaniem jest opowiedzenie dzieciom tej historii. Wszystko zaczyna się od stworzenia świata i pierwszych ludzi na ziemi – Adama i Ewy. Nagle w raju pojawia się podstępny wąż, który namawia do zjedzenia zakazanego owocu. Jak akcja dalej się potoczy – my dorośli wiemy ale dzieciom warto ją przybliżyć, by Gwiazdka nie kojarzyła się jedynie z choinką i prezentami. Opowieść jest przeplatana kolędami i pastorałkami. Na scenie pojawiają się piękne, utrzymane w stylistyce ludowej, tradycyjne szopkowe lalki.
Serdecznie zapraszamy.
Link do spektaklu zostanie podany na FB dostępny będzie do godziny 16.00