Pracownicy

Joanna Szalbierz-Kędzierska - dyrektor, joanna@gok-sokol.pl
Maciej Posanow - główny księgowy, kadry, maciej@gok-sokol.pl
Angelika Kociemba - sekretariat, koordynacja, sekretariat@gok-sokol.pl

 

GOK "SOKÓŁ" w Czerwonaku

Krystyna Dyba - opiekun Klubów Seniora, krystyna@gok-sokol.pl
Łukasz Mirek - pracownia instrumentalna dla dzieci
Lidia Pludra-Przewoźna - organizacja imprez, PR, lidka@gok-sokol.pl
Joanna Synowiec - pracownia plastyczna dla dzieci, jsynowiec@gok-sokol.pl
Małgorzata Fabian - pracownia malarstwa i rysunku, gosia.f@gok-sokol.pl
Remigiusz Wojciechowski - pracownia muzyczna w GOK "Sokół", remigiusz@gok-sokol.pl
Tomasz Stamm - obsługa techniczna, tomek@gok-sokol.pl


CENTRUM KULTURY i REKREACJI w Koziegowach

Izabella Jarczyk - organizacja imprez, PR,iza@gok-sokol.pl
Katarzyna Jurczyńska - pracownia teatralna dla dzieci
Marta Koska - rytmika dla najmłodszych
Łukasz Mirek - pracownia instrumentalna dla dzieci
Tomasz Rozmianiec (Anna Rozmianiec urlop w sezonie 2017/2018) - pracownia teatralna, anna@gok-sokol.pl
Joanna Synowiec - pracownia plastyczna, jsynowiec@gok-sokol.pl
Adam Szulc - obsługa techniczna, adam@gok-sokol.pl


KLUB "KOGUCIK" w Potaszach

Natalia Gilicka - opiekun Klubu, pracownia teatralna i plastyczna, natalia@gok-sokol.pl
Małgorzata Kubska - aerobic, m.kubska@gok-sokol.pl
 

KLUB "ISKRA" w Promnicach

Małgorzata Kubska - opiekun Klubu, aerobic, pracownia komputerowa, m.kubska@gok-sokol.pl
 

KLUB "JUTRZENKA" w Kicinie

Małgorzata Fabian - opiekun Klubu, pracownia plastyczna, gosia.f@gok-sokol.pl
Krystyna Dyba - opiekun Klubów Seniora, krystyna@gok-sokol.pl
Weronika Woźniak - grupy zabawowe
Małgorzata Kubska - aerobic, m.kubska@gok-sokol.pl


KLUB "SŁONECZKO" w Czerwonaku

Dorota Marciniak
- opiekun Klubu, zajęcia plastyczne i rękodzielnicze
 

 

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

Anna Beker Jazz Dance Studio
Artur Brążkowski
latino solo
Go4robot
Stanisław Kaczmarek opiekun zespołu śpiewaczego Kwiat Jesieni
Piotr Konieczny opiekun zespołu Ave
Jacek Krajewski Tai Chi
Ośrodek Psychoterapii I Pomocy Psychologicznej In Spe - Zabawa i Rozwój, Zajęcia Edukacyjne
Renata Paluszczak-Dutkiewicz joga dla seniorów
Karolina Piotrowska-Sobczak opiekun chóru Arsis
Pracownia Wiatrak - Laboratorium Młodego Badacza
Norbert Ogoniak i Kinga Rybarczyk - warsztaty cyrkowe
Ewa Sobiak choreograf Teatru Tańca Fleks Step
Alina Waligóra-Bartosiak joga
Henryk Wereda opiekun zespołu śpiewaczego Z Nadwarciańskich Łąk