Balet dla dzieci + podstawy tańca jazzowego (6 do 9 lat)

Balet czyli taniec klasyczny jest podstawą każdego tańca, wyrabia doskonałą dyscyplinę i koordynację ruchową, uczy harmonii i ładu w tańcu, kształtuje prawidłową postawę, wrażliwość, delikatność i estetykę. Taniec jest najskuteczniejszą terapią ruchową dla naszych najmłodszych.  Już 4 – letnie dzieci potrafią w naturalny sposób reagować na muzykę i ćwiczenia ruchowe ogólnorozwojowe, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju fizyczno- psychicznego naszych pociech. Podstawą do prawidłowego i efektywnego przebiegu zajęć jest dobra i serdeczna atmosfera.

Na zajęciach baletowych dla najmłodszych dzieci poznają podstawowe kroki różnych form tańca od baletu po tańce ludowe oraz kroki tańca nowoczesnego. Zapamiętane elementy taneczno-baletowe w efekcie dają małe formy taneczne. Przewidziane są występy oraz pokazy przed rodzicami i nieco szerszą publicznością.

Lekcje odbywają się w każdy piątek w podziale na dwie grupy:

  • grupa START 2-  dla dzieci 6-9 lat od 17:30 do 18:30 (gr. sceniczna- grupa występuje na pokazach)

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w przedziale wiekowym od 6-9 lat.
Pojedyncze zajęcia kosztują 30,00 zł.
W celu zgłoszenia dziecka prosimy o wypełnienie kwestionariusza, zapoznanie się z grafikiem oraz zaznaczenie wybranych grup: https://forms.gle/fLdm6JTZZ37HX3DKA
Zajęcia rozpoczynamy w październiku z uwagi na remont budynku w Czerwonaku.

Warsztaty prowadzą instruktorzy Anna Beker Jazz Dance Studio.

Anna Beker – dyplomowany pedagog tańca, założycielka i choreograf zespołów Patos potatos Dance Company i Flexi & Fusion Dance Group. Zawodowa tancerka, instruktor pilates. Choreograf spektakli teatralnych oraz eventów komercyjnych. autorka zajęć slim body oraz ballet barre workout.

Magdalena Matusiak
Poznanianka, która muzykę i ruch pokochała mając 8 lat, kiedy zaczęła trenować gimnastykę artystyczną.
Jako nastolatka tańczyła w grupie tańca nowoczesnego, poznając tajniki wielu technik tanecznych i biorąc udział w licznych pokazach i zawodach. Tańca współczesnego i jazzowego zaczęła uczyć się w Escuela de Danza Duque w Madrycie. Na co dzień tańczy pod opieką choreografa Anny Beker, w zespołach Patos Potatos Dance Company oraz Flexi & Fusion Dance Group. Videoclip dance, jazz oraz taniec współczesny to jej ulubione techniki. Cyklicznie uczestniczy w licznych warsztatach, m.in.: Summer Intensive Dance Academy, Dancing Poznań, Dance off Artis, Międzynarodowe Warsztaty Tańca Jazzowego, ucząc się u  znanych pedagogów i choreografów. Wiosną 2013r. odbyła Międzynarodowy Kurs Instruktorski i zdobyła certyfikat instruktora tańca Hip Hop. Obecnie jest studentką II roku Choreografii i teorii i tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Uwielbia dzielić się wiedzą i pasją z innymi! 🙂 W tańcu ceni wolność wyrażania siebie i  otaczającego świata.

Magdalena Kluch – mgr sportu, trener i choreograf, absolwentka AWF Poznań, solistka zespołów Flexi & Fusion Dance Group oraz Patos Potatos Dance Company, laureatka ZŁOTA podczas Ogólnopolskiego Konkursu Sztuki Baletowej w Elblągu 2016,2017

 

listopad, 2021

pon

wto

śro

czw

pią

sob

nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Brak Wydarzeń

Newsletter

X